ELEKTRITÖÖD PROFESSIONAALIDELT

USALDA ELEKTRITÖÖD ALATI PROFESSIONAALILE!

Image

Mugavus ja turvalisus algavad pealtnäha pisiasjadest. Olgu kodus või töökohal – elekter ja selle kasutamine on nii igapäevane ja märkamatu, et üldiselt pöörame sellele tähelepanu alles siis, kui tekib elektrikatkestus või halvemal juhul juhtub mõni elektriga seotud õnnetus.

Meie ehk Eleset meeskonna kohus ja kutsumus on hoolitseda selle eest, et kliendina tunneksid Sa ennast oma igapäevatoimetustes elektrit ja elektriseadmeid kasutades rahulolevalt, mugavalt ja ohutult.

Me tuleme appi ja ehitame just sellise elektrisüsteemi, mis arvestab mitte ainult Sinu soove ja kasutajamugavust, vaid vastab kindlasti ka kõigile neile nõuetele, mis tagavad esmajärgus Sinu kui kasutaja ohutuse ning turvatunde. See viimane – turvatunne – on seotud eelkõige elektrisüsteemi ohutuse, töökindluse ja pikaealisusega. Seetõttu järgime elektritööde professionaalidena oma töös hea tavana alati kõiki asjassepuutuvaid norme ja seadusandlust, kasutame ainult parimaid tehnilisi lahendusi ning sobivaid, kvaliteetseid ja kliendi jaoks taskukohaseid materjale.